..:: Menu ::..

Strona główna
Nowości
Download
Artykuły
Linki
Produkty
Kontakt

E-mail: cycoslav@poczta.onet.pl
Gadu-Gadu:
4390845

..:: CS Economy Dictionary 2006 ::.. 

 

Aplikacja jest słownikiem ekonomicznym. Program zajmuje na dysku niecały 1MB, co pozwala na zakwalifikowanie go do małych aplikacji użytkowcyh. Jest to prawie prawdą, gdyż wbrew pozorom program posiada bardzo rozbudowaną bazę danych. Została ona jednak tak zrobiona, by nie zajmowała za dużo miejsca. Na dzień dzisiejszy (02 wrzesień 2006r) leksyka obejmuje dokładnie 1219 haseł. Program pozwala na aktualizację danych, w bardzo prosty sposób (gdyż za pomocą łatwego w obsłudze kreatora) przy pełnej komunikatywności z użytkownikiem.

Firma CS Corporation zaimplementowała w programie nowatorski system drukowania definicji - został on stworzony w postaci kreatora. Pozwala na szybkie i proste wybranie kilku definicji w celu ich późniejszego wydrukowania. Całość zajmuje niewiele ponad 15-20 sekund a daje ciekawie wygenerowany plik, który następnie trafia na papier za pomocą drukarki.

Nasze aplikacje obdarzone są ciekawymi interfejsami - tak też jest z CS Economy Dictionary 2006. Program posiada możliwość zastosowania karnacji (wszystko odbywa się za pomącą 4 kliknięć myszy). Uważamy to za nieprofesjonalne jeżeli chodzi o słowniki, czy inne aplikacje o profilu edukacyjnym, tak więc rozsądek przewyższył tym razem fantazję, dlatego "skórki" są domyślnie wyłączone, co nie oznacza, że niedostępne. 

Aplikacja w wersji niezarejestrowanej nie pozwala na aktualizację słownika i zawiera jedynie 55 pojęć plus 1 - omawiające zalety pełnej wersji.

Polecamy zakup aplikacji, gdyż za cenę 10 złotych dostajemy w pełni supportowaną edycję aplikacji i 1219 haseł na start (na dzień 02.09.2006). Zatem zapraszamy do rejestracji. Wersję demo można pobrać z menu Download.

 

  
CS Corporation 2oo1-2oo5