..:: Menu ::..

Strona główna
Nowości
Download
Artykuły
Linki
Produkty
Kontakt

E-mail: cycoslav@poczta.onet.pl
Gadu-Gadu:
4390845

..:: CS File Remover 2006 ::.. 

 

 

Aplikacja jest programem do całkowitego kasowania danych z naszego dysku twardego w celu usunięcia ich bez możliwości odzyskania. Przeprowadzone badania wykazały 100% skuteczność, co świadczy o bezpieczeństwie jakie płynie z korzystania z programu.

Aplikacja korzysta z kilku algorytmów nadpisywania danych jednocześnie, przy czym robi to dostatecznie szybko, aby czas trwania całej operacji nie przekroczył zbytnio czasu samego usuwania pliku metodą "ręczną". Całość została podzielona na trzy kroki. Aplikacja pierwsze analizuje plik, po czym dobiera najodpowiedniejszy algorytm. Następnie kasuje plik i nadpisuje dane tyle razy, aby odzyskanie stało się niemożliwe. Ostanią operacją jest powtórzenie i poprawienie poprzedniejszych czynności wbogacając wszystko o nowy algorytm, który jest własnością firmy CS Corporation, w związku z czym zasada jego działania nie zostanie tutaj opublikowana.

Aplikacja obsługuję metodę "parametrów", która pozwala na zautomatyzowanie usuwania. Funkcja ta polega na przesunięcia danego pliku, na obszar zajmowany przez ikonę aplikacji (np. na pulpicie, czy w pasku szybkiego uruchamiania). Jest to wygodne, gdyż użytkownik nie musi otwierać pliku w programie, ponieważ aplikacja sama wczyta odpowiednie ścieżki dostępu do danych.

Rejestracja aplikacji jest płatna, jednak cena nie jest wygórowana (cena od 8,00 zł). Jest ona wymagana aby program pozwolił na główną funkcję - czyli usuwanie z nadpisywaniem - w przeciwnym wypadku jest to zablokowane. 

 

PREZENTACJA USUWANIA DANYCH Z WYKORZYSTANIEM METODY "DRAG & DROP"

 

 

  
CS Corporation 2oo1-2oo5